عیدی وب سایت دکتر سید کمال الدین طباطبایی به مناسبت ایام مبارک عید غدیر

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت ایام مبارک عید قربان و عید غدیر لطفا جهت کسب اطلاع بیشتر، مطلب فوق را با صبر و حوصله مطالعه بفرمایید تا از تخفیفات و نحوه درآمد زایی و دریافت هدایای نقدی کاملا آگاه شودید.

قبل هر چیز از شما دوست عزیز متشکریم که به ما اعتماد کردید و در حال بازدید از وب سایت دکتر سید کمال الدین طباطبایی هستید، امیداریم که همواره مطالب و آموزش های مفید این وب سایت، چراغ هدایتی برای رسیدن به اهداف و آرمان های شما گردد.

داستان تخفیف خارق العاده عید غدیر چیه ؟

داستان از این قراره که دو تا از محصولات پر طرفدار وب سایت با موضوع کافه ازدواج و کافه خوشبختی با 50 درصد تخفیف به فروش میرسن و قسمت مهمتر این داستان اینه که اگر شما یک نفر دیگه رو هم معرفی کنید که این محصولات رو خرید کنه به ازای معرفی هر نفر برای هر محصول مبلغ 200 هزار تومان بصورت نقدی به شما پرداخت خواهد شد.

به عنوان مثال اگر شما به دو نفر بگید که محصول کافه ازدواج خریداری کنن و یا یک نفر،  هم محصول کافه ازدواج و هم کافه خوشبختی خریداری کنه شما مبلغ 400 هزار تومان هدیه نقدی دریافت خواهید کرد و به همین ترتیب میتونید درآمد زایی هم داشته باشید.

اینک محصول :
فن بیان و زبان بدن
https://kamaltabatabai.com/product/%d9%81%d9%86-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%af%d9%86/