درباره من-دکتر سید کمال الدین طباطبایی

وبسایت شخصی دکتر سید کمال‌الدین طباطبائی
روانشناس و مدیر مرکز مشاوره زندگی عاقلانه

با استفاده از روش های مدرن و به کمک تحقیقات و تجارب علمی خود به شما کمک می‌کنم که در زندگی شخصی و خانوادگی و اجتماعی خود فردی تاثیرگذار باشید.
و همگان شما را به عنوان فردی موفق و سالم بشناسند و از همه مهمتر شما به خود برای بودنتان افتخار نمایید و برای انتخاب های مهم زندگی تان شجاعانه و آگاهانه اقدام نمایید.
یکی از دلایل شکست های عاطفی، خیانت های زناشویی، احساسات غم، اضطراب و خشم مزمن این است که افراد به آنچه در درونشان می‌گذارد آگاه نیستند.
من با کمک روشهای علمی، به شما کمک می کنم تا به ابعاد ناهشیار درون خود آگاه شوید.

خدمات ارائه شده در سایت:

ارائه محصولات آموزشی برای دخترها و پسرهای مجرد در زمینه ازدواج                                                            

ارائه محصولات آموزشی در زمینه رابطه موثر با همسر برای زن و شوهر هایی که به دنبال زندگی شادتر و آرامش بخش ترند

ارائه محصولات آموزشی جهت رشد و تعالی شخصی در زمینه های اعتماد به نفس، فن بیان و زبان بدن و خودشناسی

وبینار ها سمینارها و دوره های آموزشی در زمینه ازدواج، زندگی مشترک، اعتماد به نفس فن بیان و زبان بدن، خود شناسی و مهارت های زندگی

مشاوره فردی و گروهی در زمینه های مورد نیاز زندگیتان

برگزاری تورهای آموزشی تفریحی با موضوعات مختلف

مأموریت ما

ما ماموریت داریم تا از طریق یک سری فعالیت ها این امکانات را ایجاد کنیم و به افراد کمک کنیم تا به اهداف خود دسترسی پیدا کنند.به این منظور برگزاری سمینارها و همایش هایی با موضوعات متنوع روانشناسی پیش بینی شده.

گام دیگر رسیدن به این هدف، مشاوره های فردی که به افراد کمک می کند موضوعات شخصی خود را در تمامی حیطه ها مطرح کنند، و در موضوعات مطرح شده به توانمندی شناختی دست یابند؛ تا بتوانند مسیر آینده زندگی خود را جهت دهند.یکی دیگر از شیوه هایی که ما برای کمک به مراجعین مورد استفاده قرار می دهیم، مشاوره گروهی است. مشاوره گروهی، روشی بسیار کاربردی، کم هزینه و بسیار اثرگذار در درمان شخصیت، تا افراد بتوانند در جلسات 10 تا 12 نفره، در گروه شرکت کنند و با مطرح کردن مشکلات و چالش ها و دریافت روش درمان در قالب گروه، درمان کنند.

یک نظریه می گوید، انسانها در قالب گروه بیمار می شوند و در قالب گروه نیز درمان می شوند. این یک فرصت بی نظیر برای درمان و بخصوص برای افرادی که محدودیت مالی دارند و در عین حال می خواهند از مزایای جلسات فردی نیز بهره مند شوند

اهداف ما

اولین و مهمترین هدف؛ ارتقای سلامت در جامعه است، سلامت روانشناختی که مبنایی برای سلامت جسمی هم هست و ما معتقد هستیم که اگر به لحاظ روانشناختی سالم هستید، پس شما از لحاظ جسمی نیز دارای سلامتی هستید.

برای رسیدن به این سلامت روانشناختی نیاز است که با توجه به محدودیتی که در زندگی انسانی وجود داشته، باید آن محدودیتها را بشناسیم، و با کمک روانشناسان، این محدودیتهایی که در زندگی افراد و مشکلاتی که در زندگی افراد به وجود آمده بتوانند رفع کنند، تا بتوانند زندگی ای را که میل و خواسته و هدف خودشان هست بسازند؛ و در نتیجه زندگی آرمانی خود را داشته باشند.

بسیاری از افراد به شکلی زندگی می کنندکه هیچ وقت انتخاب خودشان نبوده، اما ما به آنها کمک می کنیم زندگی ای را انتخاب کنند و بسازند که انتخاب خودشون هست؛ و این لازمه این امرآناست که به ناخوداگاه خود آگاه شوند؛ و از تاثیر ناخوداگاه بر زندگی خود بکاهند، و انتخابهای بعدی خودشان را براساس میل و نیازهای سالم خودشان بسازند؛ تا اینکه افراد به جای اینکه به شکلی زندگی کنند که تحت اجبارهای درونی و بیرونی قرار بگیرند،ر براساس انتخابهای شخصی و آگاهانه خودشان انتخاب کنند.

اهداف ما

بیش از 18 سال فعالیت در زمینه مشاوره و روان درمانی و آموزش گنجینه عظیمی از دانش و تجربه را برای ارائه به عزیزان فراهم نموده است.

به بیش از 1000 زوج دختر و پسر مراجعه کننده به مشاوره ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج ارائه نموده ام.

5000 مشاوره فردی پیش از ازدواج به دختر یا پسر های مراجعه کننده ارائه نموده ام.

بیش از یکصد کارگاه و سمینار آموزشی در طول این سال‌ها برگزار نموده ام.

و بیش از 2000 جلسه زوج درمانی به زوج هایی که به دنبال زندگی بهتری بوده اند ارائه نموده ام.

در تمام اقدامات مشاوره‌ای و آموزشی ام این ارزشها را برای خود سرلوحه کار قرار داده ام:

حمایت و مراقبت کافی

ارائه بهترین خدمات تخصصی

ارائه تنها مفید ترین راهکارها و پیشنهادها

رازداری

انسان‌دوستی و دلسوزی

انضباط شخصی

در نظر گرفتن منافع مراجعه برای تغییر و بهبود

پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌های انسانی و معنوی و دینی

در نظر گرفتن یک ناظر بیرونی برای ارزیابی عملکرد شخصی ام